Girls Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Milford 2:10.57
2. Anderson 2:11.65
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Grace Miller (Jr), Anderson 2:16.19
2. Ashley Johnson (Jr), Milford 2:25.21
3. Natalie Coopman (Sr), Anderson 2:29.42
4. Cate Alston (So), Milford 2:31.93
5. Avery Blocksidge (So), Anderson 2:35.67
6. Riya Terala (Fr), Milford 2:42.34
7. Elisabeth Infante (Sr), Anderson 3:13.23
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Lily Cowan (Sr), Anderson 2:27.77
2. Celina Morales (So), Anderson 2:39.28
3. Sophia Otten (Sr), Milford 2:50.26
4. Selena Cornetet (So), Milford 2:58.10
5. Rowan Poland (So), Anderson 3:15.71
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Margaret O'Toole (So), Anderson 26.51
2. Elizabeth Watt (Sr), Anderson 30.91
3. Avery Blocksidge (So), Anderson 31.52
4. Allison Christensen (So), Anderson 32.54
5. Liv Langton (So), Anderson 33.97
6. Morgan Renner (Fr), Anderson 33.99
7. Rowan Poland (So), Anderson 34.14
8. Elisabeth Infante (Sr), Anderson 35.12
9. Lilli Hayward (Jr), Anderson 37.90
10. Abby Phillips (So), Milford 38.54
11. Amaya Armstrong (So), Milford 41.40
12. Caraline Klick (Fr), Milford 44.16
13. Molly Shiveley (Fr), Milford 46.45
1 Meter Diving
  NAME SCORE
1. Maggie Braun (Jr), Milford 150.75
2. Haleigh Gruber (Jr), Milford 147.35
3. Lilly Braun (Fr), Milford 136.80
4. Gabriella Bussa (Fr), Milford 104.95
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Margaret O'Toole (So), Anderson 1:03.91
2. Ashley Johnson (Jr), Milford 1:16.57
3. Celina Morales (So), Anderson 1:20.82
4. Elizabeth Eminger (Jr), Milford 1:30.48
5. Emily Zeek (Fr), Milford 1:35.29
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Grace Miller (Jr), Anderson 1:03.83
2. Natalie Coopman (Sr), Anderson 1:06.04
3. Sophia Otten (Sr), Milford 1:09.27
4. Aris Remsen (So), Anderson 1:14.94
5. Allison Christensen (So), Anderson 1:16.68
6. Rowan Poland (So), Anderson 1:17.39
7. Rose Sommers (Fr), Anderson 1:22.30
8. Lilli Hayward (Jr), Anderson 1:22.50
9. Morgan Renner (Fr), Anderson 1:24.36
10. Abby Phillips (So), Milford 1:27.21
11. Amaya Armstrong (So), Milford 1:35.62
12. Molly Shiveley (Fr), Milford 1:40.74
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Lily Cowan (Sr), Anderson 5:45.51
2. Margaret Crowley (Sr), Anderson 5:52.41
3. Lily Wright (So), Milford 5:59.84
4. Cate Alston (So), Milford 6:41.91
5. Lindsay Brown (So), Milford 7:13.58
6. Rose Sommers (Fr), Anderson 8:58.38
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Milford 2:07.90
2. Anderson 2:10.02
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Riya Terala (Fr), Milford 1:15.68
2. Elizabeth Watt (Sr), Anderson 1:21.14
3. Lindsay Brown (So), Milford 1:25.60
4. Emily Zeek (Fr), Milford 1:29.25
5. Rowan Poland (So), Anderson 1:34.30
6. Ruby Boltz (Sr), Anderson 1:34.60
7. Rose Sommers (Fr), Anderson 1:34.71
8. Morgan Renner (Fr), Anderson 1:36.64
9. Lilli Hayward (Jr), Anderson 1:40.65
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Selena Cornetet (So), Milford 1:11.65
2. Margaret Crowley (Sr), Anderson 1:20.03
3. Lily Wright (So), Milford 1:22.39
4. Natalie Coopman (Sr), Anderson 1:27.10
5. Elizabeth Eminger (Jr), Milford 1:38.80
6. Morgan Renner (Fr), Anderson 1:40.64
7. Rose Sommers (Fr), Anderson 1:40.89
8. Quinn Gutbier (Fr), Anderson 1:44.79
9. Liv Langton (So), Anderson 1:47.90
10. Caraline Klick (Fr), Milford 2:10.17
400 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Anderson 4:19.56
2. Milford 4:32.94

Padrino Buffalo Wings & Rings Beacon Orthopedics & Sports Medicines Dinsmore Legal